Stanisław uzyskał właśnie dostęp do strefy Premium HD. Miłego oglądania.


Zauważyliśmy, że na Twoim komputerze została zainstalowana nieaktualna wersja Flash Playera. Może to powodować brak obrazu bądź
problemy z jego płynnością. Aktualizacja powinna rozwiązać problemy natychmiastowo.

Kliknij i aktualizuj Flash Playera do najnowszej wersji!
Twój obraz się zacina? Wiesz, że w strefie Premium mamy 3 dodatkowe źródła obrazu przeznaczone tylko dla użytkowników posiadających pakiet Premium? To sprawi, że zawsze będziesz miał działający obraz na pełnym ekranie swojego komputera.
tylko teraz od 1,03zł / dzień tak, chcę wykupić pakiet Premium i oglądać w lepszej jakości na pełnym ekranie
TRWA Premiera: Projektantka
komediodramat, Australia 2015
22.01 22:55 Zdrajca w naszym typie
thriller, Francja/Wielka Brytania 2016
23.01 00:40 Escobar: Historia nieznana
dramat kryminalny, Belgia/Francja/Panama/Hiszpania 2014
23.01 02:40 Ciemna strona Wenus
dramat psychologiczny, Polska 1997
23.01 04:10 Materiał nieemisyjny (1)
film krótkometrażowy
23.01 04:25 Pan Samochodzik i niesamowity dwór
film przygodowy, Polska 1987

TRWA Premiera: Sport+
magazyn sportowy
22.01 21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers
23.01 00:15 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
23.01 02:25 Magazyn Pucharu Króla
magazyn piłkarski
23.01 03:00 O co biega?
magazyn sportowy
23.01 03:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
mecz: Ruch Chorzów - Legia Warszawa

TRWA O co biega?
magazyn sportowy
22.01 21:30 Sporty walki: MMA Bellator 170
sporty walki
22.01 23:30 Premiera: Sport News+
magazyn sportowy
22.01 23:45 Sport+
magazyn sportowy
23.01 00:30 Piłka nożna: Liga angielska
mecz: Arsenal FC - Burnley FC

TRWA NBA Action
magazyn koszykarski
22.01 21:30 Boks: Gala DSF Kickboxing Challenge: Najlepsi z najlepszych
boks
23.01 00:15 Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: Boston Celtics - Portland Trail Blazers
23.01 02:20 Zakończenie programu

TRWA Snooker: Turniej Masters w Londynie
snooker
22.01 22:55 Wiadomości Eurosportu
magazyn informacyjny
22.01 23:05 Magazyn sportów zimowych
sporty zimowe inne
23.01 00:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz
sztafeta kobiet
23.01 00:30 Gem, set i Mats
magazyn tenisowy
23.01 01:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień
23.01 03:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień
23.01 05:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień

TRWA Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ulricehamn
sztafeta kobiet
22.01 21:30 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Solitudzie
snowboard
22.01 23:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
konkurs indywidualny
22.01 23:55 Wiadomości Eurosportu
magazyn informacyjny
23.01 00:00 Mats Choice
magazyn tenisowy
23.01 01:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień
23.01 03:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień
23.01 05:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8. dzień

TRWA Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata we Francji
mecz 1/8 finału
22.01 22:30 Finały mundiali: Argentyna - RFN, 1986 rok (13)
magazyn piłkarski
22.01 22:55 Sportowa niedziela
program sportowy
22.01 23:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
konkurs indywidualny
23.01 01:20 Zakończenie programu

TRWA Piłka nożna: Liga francuska
mecz: FC Nantes - Paris Saint-Germain
23.01 05:00 Piłka nożna: Liga francuska
mecz: FC Nantes - Paris Saint-Germain
22.01 22:45 Piłka nożna: Liga włoska
mecz: AS Roma - Cagliari Calcio
23.01 00:45 Dokument Eleven: Sportowe rywalizacje: Koszykówka: ZSRR vs. USA
serial dokumentalny
23.01 01:15 Dokument Eleven: USA vs. ZSRR
film dokumentalny
23.01 01:45 The Best of Eleven
magazyn sportowy
23.01 02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
mecz: SD Eibar - FC Barcelona
23.01 04:00 Arsenal World
magazyn piłkarski
23.01 04:30 Arsenal 360
magazyn piłkarski

TRWA Piłka nożna: Liga włoska
mecz: AS Roma - Cagliari Calcio
22.01 22:45 Stan futbolu (16)
magazyn piłkarski
23.01 00:15 The Best of Eleven
magazyn sportowy
23.01 00:30 Futbol amerykański: NFL
mecz fazy play-off
23.01 04:00 Magazyn ligi francuskiej
skróty 20. kolejki
23.01 05:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
mecz: CA Osasuna - Sevilla FC

TRWA Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: FC Utrecht - AFC Ajax
22.01 22:30 Magazyn narciarski
magazyn sportowy
22.01 23:00 Boks: Gala w Łodzi
waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Łukasz Janik
22.01 23:40 Boks: Gala w Łodzi
waga ciężka: Tomasz Adamek - Andrzej Gołota
23.01 02:30 Polska 2017
magazyn siatkarski
23.01 04:00 Zakończenie programu

TRWA Piłka nożna: Puchar Włoch
mecz: 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC
22.01 23:20 Piłka nożna: Puchar Włoch
mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria
23.01 01:30 Boks: Gala POLSAT Boxing Night
boks
23.01 04:00 Zakończenie programu

TRWA Piłka nożna: Liga holenderska
mecz: FC Utrecht - AFC Ajax
22.01 22:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz
bieg ze startu wspólnego mężczyzn
23.01 00:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz
sztafeta kobiet
23.01 02:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata
mecz: Polska - Armenia
23.01 04:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata
mecz: Rumunia - Polska